CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (372)
"Car Paweł I ułaskawia Kościuszkę" , 1798
mezzotinta na papierze
76 x 56 cm

2 600 zł

09-05-2019
ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
"Wnętrze z lustrem" , 1918
olej na tekturze
47,5 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "aneri".

4 600 zł

21-05-2019
"Plaża w Jastrzębiej Górze"
olej na płótnie
30 x 46 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "aneri".

5 400 zł

21-05-2019
"Pejzaż z Prowansji" , 1928
olej na tekturze
45,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "aneri 1928".

7 400 zł

13-06-2019
"Kwitnące jabłonie"
olej na tekturze
30 x 36 cm

5 800 zł

13-06-2019
"Akt siedzący"
olej na tekturze, 47 x 32 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "aneri"

8 200 zł

11-06-2014
BATYCKI Adam (1886 - 1970)
"Toruń" , 1921
akwarela na papierze, 1921 rok, 42 x 30 cm, sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: "ABatycki | 1921". W prawym, górnym rogu sucha pieczęć wytwórcy papieru.

2 100 zł

11-05-2018
HOFFMANN Adam (Kraków 1918 - Kraków 2001)
"Kobieta i demon" , 1972
węgiel na papierze
35 x 50 cm
sygnowany monogramem i datowany w prawy, dolnym rogu: "AH | 10 IV | 1972".

2 200 zł

21-05-2019
MARCZYŃSKI Adam (1908 - 1985)
"Wyspa ptaków"
monotypia na papierze, 25 x 29,5 cm, sygnowana i opisana ołówkiem poniżej kompozycji: "wyspa ptaków. monot. | Marczyński".

2 600 zł

07-12-2018
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
"Na polowaniu"
akwarela, gwasz na papierze
16 x 31 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

2 100 zł

30-07-2019
"Modlitwa na pustyni"
olej na płótnie, 34 x 48 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu "A. Setkowicz".

4 200 zł

30-11-2018
"Melodia stepu"
olej na płycie
50 x 38 cm

11 500 zł

26-04-2019
"Dwie trojki na śniegu"
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 48 x 96 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

11 000 zł

13-02-2019
"Droga przez wieś"
akwarela na papierze
12,5 x 18 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "A. Setkowicz".

2 600 zł

21-05-2019
MROCZKOWSKI Aleksander (1850 Kraków - 1927 Stubno k. Przemyśla)
"Bronka" , 1900
olej na płótnie, 1900 rok, 63,5 × 46 cm, sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Xaweremu (zatarte) | A. Mroczkowski | 9 1900" oraz opisany w prawym, górnym rogu: "Bronka". Na odwrocie fragment nalepki z opisem obrazu (być może z TPSP).

18 000 zł

31-05-2017
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Portret damy"
olej na płótnie, 150 x 95 cm, sygnowany po prawej stronie: "a. karpiński". Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk pięknych w Krakowie z 1959 roku oraz autorskim tytułem "Portret Pani Sch.".

42 000 zł

09-02-2018
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Morskie Oko"
olej na tekturze, 49,5 x 69,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "ALFRED TERLECKI". Na odwrocie autorski opis ołówkiem: "Morskie Oko w Tatrach".

6 400 zł

25-04-2017
TERLECKI Alfred (1883 - 1973)
"Modelka w pracowni" , 1930
olej na tekturze
72 x 93 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "ALFRED TERLECKI. 1930.".

19 000 zł

29-07-2019
KOSTKA Aniela (XIX w.)
"Spacer nad rzeką"
olej na płótnie, 47 x 68,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Kostka".

5 200 zł

18-09-2018
NEOGRADY Antal (1861 Galsa-1942 Alag/Budapeszt(?))
"Letni pejzaż"
akwarela na papierze, 26 x 39 cm, sygnowana w lewym, dolnym rogu: "Neogrady A".

2 100 zł

06-04-2018
CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
"Piwonie w kryształowym wazonie" , 1972
akwarela na papierze, 1972 rok, 73 x 55 cm, sygnowana i datowana w prawym, dolnym rogu: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1972". Na odwrocie autorski opis: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1972".

2 900 zł

04-09-2018
"Capri" , 1965
akwarela na papierze
24 x 42,5 cm
sygnowana, datowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "Capri 1965 | Antoni Chrzanowski".

1 800 zł

29-03-2019
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
"Uratowane gniazdko"
olej na desce mahoniowej
45 x 35 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Antoni Kozakiewicz | Monachium".

46 000 zł

27-08-2019
"Góralskie zaloty"
olej na płótnie, 80 x 58 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "AKozakiewicz | 192...".

17 500 zł

17-11-2017
UNIECHOWSKI Antoni (1903-1976)
"Tancerze"
akwarela, tusz na papierze, 29 x 22,5 cm.

1 600 zł

22-09-2015
liczba obiektów: 372