CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7 (I piętro)
31-042 Kraków
12 421 02 34
galeria@koneser.krakow.pl
pon. - pt.: 10.00-18.00
sob.: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (372)
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
"Targowica we Lwowie"
olej na płótnie, 51,5 x 74 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "EErb".

16 500 zł

22-08-2017
"Lwowskie przekupki"
olej na tekturze, 25 x 35 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "EErb".

6 900 zł

09-03-2018
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
"Stocznia w Ustce" , 1949
olej na tekturze
48 x 38 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "Erwin Czerwenka | Ustka 1949-".

3 600 zł

30-07-2019
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
"Mszana Dolna" , 1921
akwarela na papierze, 1921 rok, 34 x 27 cm, sygnowana, datowana i dedykowana w prawym, dolnym rogu: "Wielce Czcigodnemu | Księdzu Proboszczowi J. Stabrawie | w dowód wdzięczności | Mszana Dolna 1921 | Erwin Czerwenka".

2 200 zł

18-05-2018
CZERWENKA Erwin (1887 - 1970)
"Górski potok"
olej na sklejce
45 x 36 cm
sygnowany w lewym, górnym rogu: "Erwin Czerwenka".

2 200 zł

21-05-2019
GEPPERT Eugeniusz (1890 Lwów - 1979 Wrocław)
"Idylla"
olej na płótnie
78 x 97 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eugeniusz Geppert".

12 000 zł

13-06-2019
STEINSBERG Eugeniusz (1855 - ?)
"Panna młoda"
olej na tekturze
41,5 x 25,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Eug. Steinsberg"

4 800 zł

29-03-2019
TUKAN-WOLSKI Eugeniusz (ur. 1928 Pińsk)
"Pejzaż"
olej na płycie malarskiej, 25 x 27 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu "tukan"

4 200 zł

13-06-2014
WANIEK Eugeniusz (1906 - 2009)
"Przy maszynie" , 1934
suchoryt na papierze, 1934 rok, 172 x 125 mm, sygnowany i opisany ołówkiem poniżej kompozycji: "’Przy maszynie’ 1934 E. Waniek".

1 800 zł

04-01-2019
ZAK Eugeniusz (1884 Mogilno -1926 Paryż)
"Wędrowiec"
miękki werniks na papierze welinowym Arches, 145 x 95 mm.

1 200 zł

19-10-2018
WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)
"Na łodzi"
olej na płótnie, 50,5 x 72 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "F. K. Wygrzywalski".

4 100 zł

09-05-2018
"Morskie fale o zachodzie słońca"
olej na płótnie
50 x 70 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "F. K. Wygrzywalski".

4 500 zł

30-07-2019
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Rybacy ciągnący sieci"
olej na tekturze
54 x 78 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "F. M. Wygrzywalski senior".

18 500 zł

30-07-2019
"Modlitwa na pustyni"
olej na płótnie
50 x 80 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "F. M. Wygrzywalski".

12 500 zł

22-03-2019
KWARTA Feliks Szczęsny (1894 - 1980)
"Wiejska droga"
akwaforta na papierze, 120 x 170 mm, opisana w lewym, dolnym rogu: "odb. własnoręczna" i sygnowana w prawym, dolnym rogu: "Szczęsny Kwarta".

320 zł

23-04-2015
MAROHN Ferdinand
"U źródła"
akwarela, gwasz na papierze
35 x 26,5 cm
sygnowana w lewym, dolnym rogu: "FMarohn".

3 200 zł

29-07-2019
MOLLO Franciszek (1897 - 1967)
"Święto Szałasów (Sukkot)"
Olej na tekturze; 56 x 67 cm; sygnowany p.d." F. Mollo"

8 500 zł

22-10-2011
STREITT Franciszek (1839 - 1890)
"Wiosenne porządki" , 1870
olej na płótnie
29 x 24 cm
sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "F. Streitt 1870".

26 000 zł

30-07-2019
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
"Tatrzański strumień"
olej na tekturze
33 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik".

2 700 zł

22-03-2019
"Morskie Oko"
olej na płótnie, 54 x 62 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik". Na odwrocie potwierdzenie autentyczności podpisane przez wnuczkę artysty.

4 500 zł

27-06-2018
"Jesień"
olej na płótnie, 30 x 38 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "FWójcik".

1 400 zł

04-01-2019
"Jesień pod Tatrami. Widok z Olczy" , 1951
olej na tekturze
26 x 31,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik 1951".

1 750 zł

30-07-2019
UPRKA Frantisek (1868 - 1929)
"Janosik"
brąz, wysokość: 72 cm, wymiary podstawy: 21 x 29 cm, sygnowany na podstawie: "FUprka".

9 400 zł

07-05-2015
ROESSLER Georg (1861-1925)
"Degustacja"
olej na desce, 44 x 33 cm, sygnowany i opisany w prawym, górnym rogu: "G.g: Roessler | Mchn:".

4 600 zł

07-06-2018
ROZMUS Geza (1898-1980)
"Zbójnicy podhalańscy" , 1933
olej na płótnie, 123,5 x 115,5 cm, sygnowany i datowany w lewym, dolnym rogu: "GEZA ROZMUS | 1933".

21 000 zł

01-03-2019
liczba obiektów: 372