CONNAISSEUR
Grzybowska 12/14
00-132 Warszawa
0 601 22 44 22
galeria@connaisseur.art.pl
poniedziałek-piątek: 11:00-18:00
sobota: 11:00-14:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (51)
Para foteli neobarokowych.
Fotele dekoracyjne, tapicerowane z II połowy XIX wieku.
wysokość: 114 cm
13-09-2019
Nowość
Stolik z szufladą, Wiedeń, około 1800 roku
Stolik z szufladą, Wiedeń około 1800 roku, drewno: orzech, mahoń. Intarsjowane, malowane oraz rzeźbione dekoracją drewniana.
11-09-2019
Nowość
Żardiniera, szkło fioletowe, trawiony fryz złocony, lata 30 XX wieku, Czechy? Niemcy?
13-05-2019
Talerze
Para talerzy,porcelana,Misnia,okres Marcoliniego (1774-1814)
malowane w kwiaty, brzeg ażurowy,średnica 23cm
Stan zach.:bardzo dobry
20-03-2018
23-04-2019
Szkatuła na kosztowności, Niemcy, 1605 rok.
Szkatuła wykonana w metalu, malowana. Zamek oraz klucz z epoki.
03-09-2019
Stolik
Stolik z szufladą ,Austria ok.1800,drewno intarsjowane z dekoracjami plastycznymi w drewnie
wym.48X75cm ,wys.76cm
stan zach.:dobry
21-11-2017
25-04-2018
Sepet
Sepet, drewno pokryte laką, malowany w sceny chińskie oraz
w motywy roślinne, Chiny poł.XIX wieku
wym66cmX60cmX25cm
obiekt po konserwacji
13-10-2016
01-12-2015
Rzeźba Sw.Jan Chrzciciel
Rzexba w drewnie polichromowanym, Św.Jan Chrzciciel jako dziecko,XVIII wiek,Polska wys.postaci 34cm
/dorobiony fragmentprawej ręki i krzyżyk/
28-06-2017
10-10-2018
Patrol , 1934
Obraz,Patrol,sygn.l.d.Jerzy Kossak 1934,olej/tektura
wym.40cmX30cm,oprawa współczesna
28-08-2018
23-04-2019
15-03-2019
13-03-2019
23-04-2019
Malarstwo, Święty Dominik, XVIII wiek
Obraz, olej na blasze miedzianej, przedstawiający Świętego Dominika oraz Madonne z Dzieciątkiem trzymającym w ręku różaniec . Rama barokowa, drewno złocone. Wymiary 30x27 cm, XVIII wiek, Europa
21-03-2018
Makata z motywami dwóch pasów kontuszowych o dwudzielnych głowach. Buczacz, pracownia Artura Potockiego XIX/XX wiek, sygnowana na odwrocie krajką z herbem Pilawa z napisem Buczacz i inicjałami AP.
Jedwab, nić metalowa złocona, technika żakardowa.
25-04-2019
16-01-2019
/3
liczba obiektów: 51