ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (769)
brąz, odlew cyzelowany; wys. 4 cm, dl. 14 cm, szer. 7 cm; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; Fabryka Artystyczna Wyrobów z Bronzu i Srebra Bracia Łopieńscy

1 800 zł

10-10-2019
Nowość
KAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952, Mogielnica)
Portret kobiety AKT
Ołówek, akwarela, papier; wymiary.24 x 18 cm.(z ramą 39x32cm.) Sygnowany p.d.: TK

700 zł

10-10-2019
Nowość
porcelana, ręcznie malowana w kwiatki, złocona, wys. 5,7 cm, śr. 6 cm, śr. spodka 11,5 cm, wzór Sanssouci, Sygnowana zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / SELB-Germany/ Sanssouci i mal.KS1957 zestaw 6 szt. Rosenthal, Sanssouci, 1957 r.

900 zł

08-10-2019
Nowość
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r.
Karafka z 6 kieliszkami art deco, WMF ok. 1935 r. szkło jasno różowe, przezroczyste, szlifowane, okute w plater, karafka do likieru wys. 21,5 cm, wys. kieliszków 4,7cm, sygn. NS/WMF/I/0/H. Niemcy, Wűrttembergische Metallwarenfabrik, lata 30./40. XX w.

1 100 zł

08-10-2019
Nowość
Cukiernica srebrna Wiedeń 1856 r
Srebro, próby 13, waga 373 g, wym. 12x14,5x11 cm, cechowane ;data 1856 przedzielona owalną tarczą i znak krzyża(herbem Wiednia był biały krzyż na czerwonym tle) z cyfrą 13, nad którą jest litera A oraz monogram złotnik CL.

3 100 zł

08-10-2019
Nowość
brąz, wysokość: 23,5 cm., sygnowany; G.ROSMAŃSKI WARSZAWA ZAST 6562, znak odlewni-monogram wiązany 'SGR' odlewnik Saturnin Rosmański, lata 1884 – 1961. okres międzywojenny, Zakład Artystyczny Wyrobów z Brązu i Metali Saturnina Rosmańskiego w Warszawie
Obiekt został sprzedany
04-10-2019
szkło prasowane, bezbarwne, częściowo matowana, wys. 24 cm. Kompletny zestaw: karafka i 4 kieliszki wys.7 cm. Zestaw do likieru. Huta J. Stolle „Niemen”, Brzozówka, Polska. Lata 30-te.

1 100 zł

04-10-2019
Nowość
Srebro, pr. 84, waga 890 g, wys. 34 cm, podst. 12,5 x 12 cm. Puncowane: w prostokącie SZYLDBERG; w prostokącie cecha probierza z monogramem I.S (Jozef Sosnkowski) i datą 1863; w prostokącie 84; w prostokącie dwugłowy orzeł, w kole waga i litery RHS.

6 500 zł

04-10-2019
Nowość
Żyrandol 8-ramienny T. Łopieński (1898-1983)

3 000 zł

23-09-2016
Żardiniera srebrna Wiedeń 1872 - 1920
patera srebro pr 3, szkło, waga 584gr wym. 20x27x18 cm. sygn; cecha probierni austriackiej koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A(Wiedeń) . Austro Węgry, Wiedeń lata 1872 – 1920

2 500 zł

26-11-2015

1 100 zł

12-09-2016

1 600 zł

16-01-2019
Świecznik srebrny XIX w.

2 200 zł

10-12-2018

1 100 zł

15-03-2018

800 zł

02-04-2019

550 zł

02-04-2019
Świecznik srebrny M.Sztern Warszawa 1878

2 200 zł

08-12-2018
Świecznik srebrny Berlin, lata 1820 – 1830

2 300 zł

23-01-2019
srebro, pr. 13, waga 224 g, wys. 23 cm śr. podstawy 13,7 cm, cechowane; cecha probierni wiedeńskiej z próbą 13, literą A i rokiem 18??, w prostokącie Schiffer oraz orzeł dwugłowy w owalu., lichtarz srebrny. Wiedeń, złotnik Franz Schiffer (czynny 1832-1854

1 400 zł

17-10-2018
Świecznik srebrny Austria, lata 1867-1872
srebro, pr. 4(750), waga 278 g, wys. 27 cm śr. Cechowany w pięcioboku głowa Diany z cyfrą 4, monogram złotnika WL? oraz w owalu W, głowa kobiety w chuście i cyfra 4 cecha probierni warszawskiej. lichtarz srebrny Austria, lata 1867-1872

1 500 zł

16-10-2018
srebro pr. 84, wys.35 cm; waga 324 g; cechowany; w owalu L, głowa kobiety w kokoszniku, 84 oraz I.S. Lichtarz srebrny Warszawa, Izrael Szekman (czynny 1891-1939), lata 1908-1915

1 300 zł

19-11-2018
Świecznik platerowy WMF
plater na mosiądzu, wym.19x27x11,5cm. Niemcy, , firma Württembergische Metallwarenfabrik, 1 poł.. XX w.

400 zł

25-11-2016
Srebro, próba 875, waga 413 g. 6 szt., dł. 20,5 cm. Puncowanie: M, gwiazdka z sierpem i młotem, 875, ЮM7 w dolnej partii trzonka wypukły wzór kobiety w stroju ludowym. Moskwa, lata 1961-1968.

1 400 zł

28-06-2019
Łyżka z sitkiem, Cesarstwo Rosyjskie, Mitawa, 1848
Srebro, próba 84, waga 61 g; dł.22,3 cm Puncowanie: w prostokącie WFW, Л.3./1848 - cecha probierza Zyg Ludwig Chrystian (Ryga),84 oraz w kartuszu głowa jelenia znak miejski Mitawy. Łotwa Mitawa (od 1918 - Jełgawa) 1848 r.

450 zł

26-06-2018
Srebro, czerpak wewnątrz złocony dł.35 cm, waga 111 g cechowane; głowa Jana Chrzciciela znak Wrocławia, litera datująca Q oraz JAL. Chochla srebrna Johanna Adama Lemor'a Wrocław lata 1822-1834.

550 zł

02-06-2019
/31
liczba obiektów: 769