Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7019)
Wytwórnia Br. Łopieńskich w Warszawie.
Lata 20-te. XX w.
ORYGINALNE.
Mosiądz srebrzony.
Zarówno ramy jak i sygnatury oryginalne.
Wymiary: duża: 38,5 x 50 cm, mniejsza: 37,5 x 30 cm.
Bardzo rzadkie.
www.galeriadas.pl

4 500 zł

22-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Obiekt rytualny, żydowski (judaica)
Lubycza Królewska (Kresy)
2 poł. XIX w.
Sygnowany na spodzie wyciśnietym w czerepie znakiem wytwórni.
Wymiary: wys. 10 cm, średnica 28 cm.
Stan dobry, widoczne włosowe pęknięcie oraz dwa małe uzupełnienia na podst

1 800 zł

22-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Francja, Poitiers
2 poł. XIX w.
Brąz złocony.
Zegar NIE jest sprawny.
Mechanizm jest, brakuje kluczyka i wachadła, urwany zawias tylnego wieka.
Wymaga przeglądu u zegarmistrza.
Wymiary: 40 x 29 cm.
Sygnowany na tarczy.

1 600 zł

22-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Portret gen. Józefa Hallera.
Tkanina żakardowa jedwabna.
Manufaktura ArtPol z Łodzi.
Lata 30-te.
Rzadkość.
Stan bardzo dobry.
Wymiary samej tkaniny: 20 x 13 cm.
Oprawiona w przedwojenną złocona ramkę. Jeden narożnik ramki uszkodzony.

550 zł

22-02-2020
Nowość
Galeria D.A.S.
Puzderko pojemnik z reliefowymi głowami psów, plater, szkło szlifowane wys.5.8, dł.15.5x12 cm. sygnowany w owalu Kummer/90/Warsz. Polska, Warszawa, Fabryka Adolfa Kummera l.30.XX w.

550 zł

22-02-2020
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA RÓŻA.
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i talerzyk śr.14,5 cm. i 18 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia.

450 zł

22-02-2020
Nowość
FILIŻANKA PORCELANOWA MIŚNIA lata 1924-1934
Porcelana, farby naszkliwne, filiżanka wys. 6,5 śr.8,7cm. i podstawka śr.14,5 cm. Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z kropką między głowniami, wyciskiem190. Saksonia, Miśnia, lata 1924-1934

370 zł

22-02-2020
Nowość
Łyżwiarka porcelanowa Wallendorf , Kurt Steiner.
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 23 cm. sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ wycisk 1384 / A projekt. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r.

600 zł

22-02-2020
Nowość
Taca
srebro Austro-Węgry waga 4320g dł.m77 cm szer. 47 cm
21-02-2020
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
/780
liczba obiektów: 7019