Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6997)
SŁUPSKI Feliks (1868 Skolimów – 1950)
„Rudowłosa”, Lwów, 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany p.d. „F.S. Lwów 1915”.

Wymiary w ramie: 70x62 cm (58x50 cm)

9 500 zł

14-10-2019
Nowość
Tańcząca guwernantka, Karl Ens, 1930 r.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem wytwórni "ENS".

Wymiary: 26x31x16 cm

1 800 zł

14-10-2019
Nowość
Figura okimono, wyrzeźbiona w kości słoniowej, rytowana, barwiona, sygnowana.

Wysokość: 21 cm

4 900 zł

11-10-2019
Nowość
Patera porcelanowa w formie kosza, ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 10x29x22 cm

1 200 zł

11-10-2019
Nowość
brąz, odlew cyzelowany; wys. 4 cm, dl. 14 cm, szer. 7 cm; Warszawa, firma Braci Łopieńskich; Fabryka Artystyczna Wyrobów z Bronzu i Srebra Bracia Łopieńscy

1 800 zł

10-10-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Popielnica w stylu Art Deco; szkło cięte kryształowe, srebro pr. 925, sygnowane.

Średnica: 20 cm

660 zł

10-10-2019
Nowość
Talerz dekoracyjny, Miśnia, 1763-1774
Talerz dekoracyjny, ręcznie malowany, częściowo złocony z ażurowym zdobieniem, sygnowany znakiem Królewskiej Manufaktury Porcelany w Miśni.

Średnica: 23 cm

1 900 zł

10-10-2019
Nowość
Martwa natura - vanitas
Martwa natura typu Vanitas, Holandia XVIII wiek, niesygnowana.
Wymiary; 60 X 70 cm
09-10-2019
Nowość
CONNAISSEUR
SZCZUROWSKI Marian
"Przycinanie kwiatów", ok. 1910 r.
Pastel na papierze, sygnowana pd. "M. Szczurowski".

Wymiary w ramie: 115x83 cm (96x65 cm).

7 800 zł

09-10-2019
Nowość
/778
liczba obiektów: 6997